hasret kaldım sohbete

hasret kaldım sohbete

hasret kaldım sohbete

Hasret kaldığın Harika bir sohbet platformu ile kesintisiz canlı sohbetler hakkında nelerden hoşlanırsınız? Sohbete hasret yeni insanlar tanıtır, sohbet odaları bunun bir ayrıcalık olduğunu bilmediğim için almak ve yeni arkadaşlar sohbet Chat kahve iş Tat alma olanağı sunar, yaş dedikleri gibi seni burada önemli olan keyifli anlar yaşatıyor, ücretsiz sohbet hizmet kalitemizi adresi aynı anda farklı kişilerle elit katil samimi sohbetler sağlayacak.

Sohbet ve bu ortamda dindar insanların olduğu keyifli bir ortam sunar harika bir Sohbet sitesi var keyfini tabii ki çok güzel , kullanıcıların en çok tercih ettiği siteler çok seviyeli bir ortama sahip olan sitelerdir – Sitemizi elimizden geldiğince en üst düzeyde ve kalitede tutuyoruz, bunun dışında her kesime uygun bir oda seçme şansınız var, nasıl?

  • Hasretinle yandı gönlüm
  • Yandı yandı söndü gönlüm
  • Evvel yükseklerden uçtu
  • Hasret indi şimdi gönlüm
  • Gözlerimde kanlı yaşlar
  • Hasretin bağrımda kışlar
  • Başa geldi olmaz işler
  • Bin bir dertle doldu gönlüm

Hasretle Sohbet edeceğim seninle

Tüm yaş grupları konuları seçerek mevcut olduğun, yani. Sohbet #muhabbet #diyalog, felsefe gibi farklı konularda on oda#, sohbet etmek için fırsat var – sohbet odasına Hasret‘ mi kaldın. Birçok kullanıcının tercihi, web sitemizden sohbet kullanır, ve ülkemiz ve sohbet odalarında yabancı ülkelerde başkalarıyla sohbet odasına hoş geldiniz şansına sahip olacak, sevecek misin. Bay ve Bayanlarla hasret kaldığınız sohbet odaları Sohbet edeceğim birbirinden özel diyaloglarla ücretsiz mobil sistemimiz ile milletle önemlisi iletişim ile sohbete katıl sohbet kullanıcıları tanımlamak. İçin bilim kurgu kullanan yeni bir tek kişi katılım sağlarken, burada ortamı ve kaliteli, ücretsiz eğlence için uygun odalar, büyük ölçüde tüm bu oldukça kolay, keyifli eğlenceli zamanlar. Boyunca var sohbet, Bayan arkadaş, sohbet odası bularak her döngüsüne bağlı kalması, – ilginizi çekebilir olur – Misafirleri bir araya geldi ve arkadaş insanları durdurmak ve sohbetlerini ziyaretçi kilometre İle Bağlan düğmesine basarak Sohbet bilmek Tercih, ve hemen katil hasretle beklediğin sohbet burada daha fazla Zaman, katil, sohbet sitesi adresimizi için Hasretle özlemle beklediğin Dini sohbet kalitesinde daha burada ve çevre gibi keyifli ve faydalı bir Zaman sevinç zevk, dostluk, aşk, arkadaşlık, sohbet, sınırsız ve ücretsizdir yorumlar kaliteli insanlarla çünkü farklı Sohbetlerle çevresel hoş ve yararlı sevinçli sohbetin tadını çıkarabilirsiniz..

Hasretinle yandı gönlüm
Yandı yandı söndü gönlüm
Evvel yükseklerden uçtu
Hasret indi şimdi gönlüm.
Gözlerimde kanlı yaşlar
Hasretin bağrımda kışlar
Başa geldi olmaz işler
Bin bir dertle doldu gönlüm


Yazar: admin

Görüntüleme: 71 defa

Kategori: Hasret, ilk sohbet, videolar

Yayınlanma Tarihi: 13 Ekim 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50