GelChat İlk sohbet

GelChat İlk sohbet

GelChat İlk sohbet

GelChat İlk sohbet Konuşacak Konu Bulma İlk etapta konuşacak konu bulmak sohbetin keyifli bir hal alması ve sürekliliği için önemli nokta. Hangi ortamlarda bulunmaktan keyif alıyorsun hangi ortamlar seni mutlu ediyor nasıl insanlarla vakit geçirmek istiyorsun öncelikle bunun farkına varman gerek. Gel Chat bunları deneyimlemeniz için sizlere güzel ve ücretsiz bir fırsat sunuyor, tanıştığınız yeni insanlar ile hayatınıza bir farklılık katmak ve eğlenmek açısından fazlasıyla yeterli bir site olan Gel Chat zaman mekan fark etmeksizin istediğiniz her an elinizin altında bulunuyor aynı zamanda ulaşılabilirliği bakımından da kolaylık sağlıyor.

Tanıştığınız insanlarla ortak noktalarınızı keşfetmek sohbetin kaliteli olması ve keyif vermemesi açısından oldukça önemli.  Sohbetin sürekliliği için karşınızdaki insanın nelerde hoşlanıp nelerden hoşlanmadığını nelerden çekindiğini anlamak için ilk etapta sorular sormak etkili olacaktır sonrasında her iletişimde olduğu gibi bir kopma noktasına geleceksiniz ya muhabbeti devam ettirmek isteyeceksiniz ya da köşenize çekilip sohbeti sonlandıracaksınız eğer muhabbetin devam etmesini istiyorsanız 5N 1K sorularından yararlana bilirsiniz, ne oldu, nerede oldu, nasıl oldu, ne zaman oldu, ne düşünüyorsun, kim yaptı bu sorular sohbetin devamlılığını sağlamak açısından çok önemli sorular.

Sohbet Konusu

Konu bulma konusunda sıkıntı çeken insanlar sıkıcı davranabiliyor ilk etapta uyum sağlamanız lazım geri çekilmemek lazım konu seçmemeniz lazım muhabbete katılmanız lazım ilgini çekmeyen sorulara yanıt vermemezlik yapmamanız fikrinizi belirtmeniz gerek.ne kadar girişken olursanız o kadar sürekliliği artar. konuşmanızın insanları sıkmaması için basitlikten kaçınmanız lazım anlatırken ki üslubunuz akıcı ve kaliteli olmalı bu sohbetin akışını güçlendirecektir.

Anlattığın konu hakkında geri bildirim almanız lazım görüşlerini merak edip karşıdaki insana konu hakkında sorular sormalısın. Bir konunuz tek bir gündeminiz olmasın çeşitliliği arttırın sohbetinizi kaliteli eğlenceli hale getirin. İnsanlar dinlenmeye ihtiyaç duyar ve değerli hissetmek ister,karşı taraf size bir şey anlattığında onu dinlediğinizi hissettirin değerli hissetmesini sağlayın. Karşı tarafın düşüncelerine önem verin hep veren taraf olmadan dengeyi kurmaya çalışın. Gelchat sohbet odalarına katılım sağlayın samimiyet kurun değer verin değerli hissettirin

GelChat İlk sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 232 defa

Kategori: Genel, Mobil Sohbet, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 25 Nisan 2024

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50